اهورا فلاح فرزند جمهور فلاح یکی از اساتید برجسته ورزش رزمی کانگ فو توآ ۲۱ شهرستان سیاهکل به دلیل غرق شدن در رودخانه ازبرم جان خود را از دست داد. 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درسیاهکل، در روزهای گذشته اهورا فلاح فرزند جمهور فلاح یکی از اساتید برجسته ورزش رزمی کانگ فو توآ ۲۱ شهرستان سیاهکل به دلیل غرق شدن در رودخانه ازبرم جان خود را از دست داد. در این روزها شایعات زیادی مبنی بر چگونگی غرق شدن وی به گوش ها می رشد. به همین جهت خبرنگار  برای روشن شدن این حادثه تلخ، جویای ماجرا شد. به گزارش خبرنگار ، مرحوم اهورا فلاح که خود یکی از کانگ فوکاران خوش اخلاق بود و درجه راهدانی در این رشته ورزشی داشت، به همراه چهل نفر از مربیان و پدر و مادر خود برای انجام تمرینات رزمی به روستای ازبرم می رود.

وی یکی از اعضای تیم انتظامات گروه بود و البته به گفته دوستان، همرزمان و شاگردانش؛ یکی از با اخلاق ترین و منظم ترین این گروه نیز محصوب می شد.

راهدان اهورا فلاح به همراه چهار نفر از رزمی کاران در فاصله ۱۰۰ متری با سایر اعضای گروه، در رودخانه ازبرم که هیچ نشانه ای از وجود چاه که بر اثر برداشت غیر اصولی رودخانه در زیر آب به وجود آمده بود نداشت؛ برای شنا به داخل آن می رود.

هر چهار نفر در حال غرق شدن بودند که سه نفر از آنها نجات می یابند و آب گل آلود اهورا را به عمق برده و با وجود جستجوی پدر و دیگر مربیان ورزیده؛ هیچ اثری از وی در زیر آب پیدا نمی شود.

بلافاصلاه با هلال احمر و اورژانس تماس گرفته شد.

با تلاش های فراوان اعضای گروه توانستند اهورا را پیدا کرده و به خارج از آب منتقل کنند و پس از آن گروه های امدادی نیز برای احیای پیکر بی جان وی تلاش کردند اما تلاشی که بی فایده بود.

به گزارش درسیاهکل، راهدان اهورا فلاح از سن پنج سالگی رشته ورزشی کانگ فو توآ ۲۱ را نزد پدر و مادر خود که از اساتید این رشته ورزشی هستند آغاز کرد و به یکی از مربیان این رشته تبدیل شد.

وی دانشجوی رشته معماری بود که در کمال تأسف در سن ۱۹ سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.

تصاوير مرحوم راهدان اهورا فلاح

منبع: پايگاه تحليلي در سياهكلامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 775
برچسب ها : به گزارش پایگاه خبری تحلیلی درسیاهکل، در روزهای گذشته اهورا فلاح فرزند جمهور فلاح یکی از اساتید برجسته ورزش رزمی کانگ فو توآ ۲۱ شهرستان سیاهکل به دلیل غرق شدن در رودخانه ازبرم جان خود را از دست داد. در این روزها شایعات زیادی مبنی بر چگونگی غرق شدن وی به گوش ها می رشد. به همین جهت خبرنگار برای روشن شدن این حادثه تلخ، جویای ماجرا شد. به گزارش خبرنگار ، مرحوم اهورا فلاح که خود یکی از کانگ فوکاران خوش اخلاق بود و درجه راهدانی در این رشته ورزشی داشت، به همراه چهل نفر از مربیان و پدر و مادر خود برای انجام تمرینات رزمی به روستای ازبرم می رود.,

تاريخ : سه شنبه 1 تير 1395 | 0 قبل از ظهر | نویسنده : معین فرد |
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123