شیطانقویبدبونهسبزگریهدلشکستهمتفکرخواباجازهسکوتشیطاننهتلفننههیسخندهشیطانقویخواب

شیطانقویکارخانه سیمان سبز شهر دیلمانقویشیطان

کارخانه سیمان گیلان سبز با ظرفیت تولید سالیانه 1،100،000  تن کلینکر در دامنه رشته کوه های البرز شمالی واقع در استان گیلان و در حدود80 کیلومتری رشت، در منطقه دیلمان شهرستان سیاهکل در سال 91 به بهره برداری رسیده است. این واحد تولیدی با دسترسی به معادن بسیارغنی، شرایط منحصربفردی را در بین سایر تولیدکنندگان منطقه به خود اختصاص و همچنین با اتکاء به تجارب ارزشمند مدیران، مهندسین و کارکنان و با بکارگیری پیشرفته ترین تکنولوژی و ماشین آلات روز دنیا، قادر به تولید انواع سیمان های مقاومت بالا، ضدسولفات با آلکالی پائین می باشد. یکنواختی مواد اولیه از جمله آهک و مارن باعث تولید سیمان با حداقل نوسان گردیده و از این نظر مشتریان همواره محصولی ممتاز دریافت خواهند داشت.

شرکت صنایع سیمان گیلان سبز به رغم گذشت زمان کوتاه از راه اندازی، مورد توجه مشتریان بوده که این امر با عنایت به کیفیت ممتاز سیمان تولیدی و موقعیت مناسب آن برای عرضه سیمان به بازارهای هدف داخلی و خارجی خصوصاً حوزه کشورهای CIS با نام تجاری و انحصاری ((سیمان دیلمان))  به بازار های مصرف عرضه می گردد.

کارخانه سيمان گيلان سبز يکي از واحدهای هلدینگ شرکت سيمان تهران مي باشد که بر‌اساس تصميم سرمايه گذاران در منطقه ديلمان استان گيلان احداث گردیده است.

 شرکت سيمان گيلان سبز (سهامي خاص) که در آبان ماه سال 1381 با سرمايه اوليه يکهزار ميليون ريال به منظور احداث کارخانه توليد سيمان خاکستري (پرتلند) در منطقه ديلمان تاسيس گرديد. شرکت صنایع سیمان گیلان سبز به رغم گذشت زمان کوتاه از راه اندازی، مورد توجه مشتریان بوده که این امر با عنایت به کیفیت ممتاز سیمان تولیدی و موقعیت مناسب آن برای عرضه سیمان به بازارهای هدف داخلی و خارجی خصوصاً حوزه کشورهای CIS با نام تجاری و انحصاری ((سیمان دیلمان)) می باشد.امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 3613
برچسب ها : کارخانه، سیمان سبز، شهر، دیلمان، معادن بسیار غنی، منطقه دیلمان، شهرستان سیاهکل، مهندسین، کوه های البرز شمالی، ,

تاريخ : شنبه 6 تير 1394 | 1 قبل از ظهر | نویسنده : معین فرد |