شیطانگریهقویخندهسبزاجازهعصبانیقوی

نخستین نشاء برنج در روستاي چالشم سياهكل

بهزاد کوهستانی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیاهکل در گفتگو با خبرنگار درسیاهکل اظهار داشت: اولین کشت نشای برنج در روستای چالشم از توابع بخش مرکزی شهرستان سیاهکل انجام شد.

وی با بیان اینکه مصطفی قاسمی از کشاورزان روستای چالشم در سه هکتار از زمین خود برنج بومی هاشمی و علی کاظمی را کشت کرده است، گفت: این کار به صورت سنتی و توسط بانوان این روستا انجام شده است.

مدیر جهاد کشاورزی سیاهکل تصریح کرد: شالیکاران سیاهکلی سالانه ۱۶ هزار و ۹۰۰ تن شلتوک و ۱۱ هزار تن برنج سفید تولید می کنند.

منبع: پايگاه تحليلي خبري سياهكلامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 630
برچسب ها : بهزاد کوهستانی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیاهکل در گفتگو با خبرنگار درسیاهکل اظهار داشت: اولین کشت نشای برنج در روستای چالشم از توابع بخش مرکزی شهرستان سیاهکل انجام شد. وی با بیان اینکه مصطفی قاسمی از کشاورزان روستای چالشم در سه هکتار از زمین خود برنج بومی هاشمی و علی کاظمی را کشت کرده است، گفت: این کار به صورت سنتی و توسط بانوان این روستا انجام شده است. مدیر جهاد کشاورزی سیاهکل تصریح کرد: شالیکاران سیاهکلی سالانه ۱۶ هزار و ۹۰۰ تن شلتوک و ۱۱ هزار تن برنج سفید تولید می کنند.,

تاريخ : سه شنبه 31 فروردين 1395 | 3 قبل از ظهر | نویسنده : معین فرد |
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123