شیطانگریهسکوتاجازهقویشیطانخندونکخندهسبزشیطان

دانشگاه آزاد اسلامی  واحد سیاهکل در نیمسال اول «بدون کنکور»در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد

علیرضا یعقوب نیا رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل در گفتگو با خبرنگار در سیاهکل از آغاز ثبت نام بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی این مرکز دانشگاهی در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۵-۹۴ خبر داد. وی با اشاره به رشته های تحصیلی متنوع موجود در این مرکز دانشگاهی، بکارگیری استادان مجرب و تأمین تجهیزات آزمایشگاهی و راه اندازی کارگاه های مناسب را از دلایل استقبال داوطلبین جهت تحصیل در این دانشگاه برشمرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل، یکی از موارد دیگر تأثیرگذار در جذب دانشجو را نحوه و چگونگی پرداخت شهریه بیان کرد و گفت: در مرکز سیاهکل تعدادی از دانشجویان از تسهیلات صندوق رفاه دانشجویی استفاده می کنند که این موضوع موجب استقبال و رغبت دانشجویان گردیده است.
یعقوب نیا افزود: دانشجویانی که به هر دلیلی نتوانستند از این وام استفاده کنند، دانشگاه تمام شهریه تحصیلی دانشجو را به صورت وام های بدون کارمزد با تقسیط مناسب از دانشجویان دریافت می نماید.
وی گفت: علاقمندان به تحصیل در مقطع کاردانی می توانند در رشته های الکتروتکنیک، کامپیوتر، مکانیک خودرو، تربیت بدنی، حسابداری، عمران-کارهای عمومی ساختمان، معماری و آمار و در مقطع کارشناسی در رشته های مهندسی برق- قدرت، مهندسی مکانیک در دو گرایش خودرو و تأسیسات، مهندسی کامپیوتر، حسابداری و مهندسی عمران برای ترم مهر ۹۴ در این داشگاه ثبت نام نمایند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل در رابطه با چگونگی انجام ثبت نام دانشجویان در این مرکز دانشگاهی گفت: علاقه مندان می توانند با انتخاب مرکز سیاهکل در سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس
 www.azmoon.org و یا با مراجعه حضوری به آدرس «سیاهکل، بلوار شهید انصاری، نمکرودبار، جنب آموزش و پرورش، دانشگاه آزاد اسلامی سیاهکل» در این دانشگاه ثبت نام نمایند.
یعقوب نیا با اعلام شماره تلفن های ۴۲۳۲۹۶۰۱ ۰۱۳ و ۴۲۳۲۹۶۰۲ ۰۱۳ تأکید کرد: علاقمندان و داوطلبین می توانند هر گونه سئوال خود را به صورت تلفنی با مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سیاهکل در میان بگذارند.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی در سیاهکلامتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 392
برچسب ها : دانشگاه ، آزاد، شهرستان سیاهکل، داشجو می پذیرد، بدون کنکور، یعقوبی نیا، کاردانی و کارشناسی، نیمسال اول,

تاريخ : شنبه 24 مرداد 1394 | 1 قبل از ظهر | نویسنده : معین فرد |
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123